Як доглядати за конопляними виробами

Як доглядати за конопляними виробами
Вироби з конопель не тільки довговічні, але дуже красиві і зручні, і тому важливо, щоб вони прослужили Вам довго.
Конопляні тканини є найбільш міцними серед натуральних, але для збереження високих споживчих властивостей вони все ж вимагають дотримання певних режимів прання, сушіння, прасування та зберігання.
Як прати вироби з конопель
Вироби з конопляних тканин необхідно прати при температурі не вище 40 градусів.
Як сушити конопляний одяг і вироби з конопель
Ідеально підходить сушка на відкритому повітрі. Після такої сушки конопляні вироби не мають зморшок і пахнуть свіжістю.
При використанні сушарки можуть бути цілком задовільні результати, при яких конопляні вироби майже не зморщуються і приємні на дотик, але для цього треба використовувати правильний режим. Не пересушуйте конопляні вироби! Багато сушарок мають повітряний цикл, який просто провітрює вміст без будь-якого нагріву. Він ідеально підходить для сушіння одягу і виробів з конопель. Після сушіння обов'язково розгладьте краї скатертин та серветок, кайму на краях простирадл, шви брюк і суконь, просто натискаючи пальцями на ці деталі. Потім акуратно складіть всі вироби.
Як гладити конопляні вироби
Всупереч поширеній помилці, коноплі потребують прасування після кожного прання. Благородні заломи повинні розташовуватися там, де їх залишить ваше тіло, а не сушильна машина. Паровий режим праски полегшить прасування.
Виключіть використання крохмалю, який має тенденцію приставати до поверхні праски, і може зіпсувати зовнішній вигляд вашого виробу.
Якщо Ви перете і сушите конопляні вироби правильно, то зморшки на більшій частині будуть усунені. Але хороша тканина з застосуванням натуральних волокон все-таки буде мати трохи зморшок, особливо якщо виріб новий. З часом вироби стануть м'якші, і Ви побачите, що мнуться вони менше.
Рекомендується починати прасувати конопляні вироби поки вони ще злегка вологі. Якщо на конопляному виробі є вишивка, то прасувати краще з виворітного боку, це допоможе запобігти порчу вишивки.
Зберігання конопляних виробів
Чисті та випрасувані конопляні вироби слід зберігати плазом, акуратно склавши на полиці шафи.
При правильному догляді вони прослужать Вам довго, оберігаючи Ваше здоров'я та прикрашаючи у повсякденному житті!